השירותים שלנו

לא משנה מי אתם ובמה אתם עוסקים- יש דרך להקל עליכם, לשפר את התהליך ולהוריד מזרימת העבודה אינספור משימות קבועות ואטומטיות שיכולות לקרות לבד. Tapauto נוצרה בדיוק מהמטרה הזו.

יעוץ
פגישת יעוץ נועדה לאלו שיודעים שיש להם צורך בפיתרון טכנולוגי אבל לא בטוחים באיזה מערכת לבחור, מה בדיוק הם צריכים או מאיפה להתחיל.

בפגישת היעוץ נעבור יחד על הצרכים שלכם, תהליך העבודה, המערכות שאתם משתמשים בהן ומה תרצו להשיג ו... נייעץ 🙂

פגישות יעוץ נועדו בדרך כלל לסדר את הראש, להבין לאן אנחנו הולכים ואת זרימת התהליך בצורה הכי טובה וחכמה בקווים כללים.

טיפ של תאפודים- תבואו מרוכזים 🙃
01
אפיון
פגישת אפיון נועדה לאלו שיודעים מה הם צריכים אבל בערך. שיודעים על איזה פלטרפומה ירצו לעבוד אבל לא עד הסוף את היכולות שלה או שיודעים מה הם רוצים להשיג אבל לא יודעים איך.

בפגישת האפיון נעבור יחד על התהליך עבודה שלכם וניכנס עד לפרטי הפרטים. נבין מאיפה כל תהליך מתחיל, מה בדיוק צריך לקרות בכל שלב, איזה מערכות מעורבות, פיצ׳רים עד שנקבל את כל המידע וכל מה שנותר לעשות - הוא לבצע.

טיפ של תאפודים- תבואו עם סבלנות 😬
02
הטמעה
הטמעה הוא תהליך שמתאים לאלו שיודעים מה הם רוצים לבצע, מאיזה מערכת לאיזה מערכת ומה יקרה בכל שלב, כך שאפשר לקפוץ ישר לשלב הביצוע. תהליך ההטמעה בדרך כלל מתאים לאינטגרציות בין מערכות (אתר לחשבונית / אתר למערכת דיוור ועוד..) או אוטומציות (״אני רוצה שכל פעם שקורה x יקרה y בצורה אוטומטית).

טיפ של תאפודים- תבואו עם סיסמאות 🤫
03
בניית מערכת מנדיי
בניית מערכת מנדיי מתאימה לארגונים ובעלי עסקים שרוצים לנהל את כל המחלקות השונות והפעילויות השונות ולמסד אותן במערכת אחת ומרוכזת. בניית המערכת כוללת בתוכה אפיון, יעוץ, הטמעה ותמיכה. במהלך בניית המערכת אנו מכסים את כל הצרכים השונים וממפים אותם בצורה חכמה, מייצרים אינטגרציות עם מערכות נוספות, אוטומציות שיקלו על זרימת העבודה ומתאימים את המערכת לצרכים שלכם.

טיפ של תאפודים - תבואו, יהיה כיף 🤪

04

מבולבלים? הנה שאלון שיעזור

השאלון הבא יעזור לכם להבין מה את צריכים לעשות.
* השאלון כתוב בזכר אך פונה לכל המינים 🙂
הטופס נשלח בהצלחה!
החלק הקשה מאחורינו, כל מה שנשאר זה לבחור תאריך ושעה 👇🏻‏