אודות

כשהשנה היא 2022 והעולם כבר מזמן הפך לאוטומטי וטכנולוגי כמעט בכל דבר שאנחנו נוגעים בו יכול להפוך לחכם. טכנולוגיות, חיבורים, אוטומציות ואינטגרציות הן כבר לא רק לתאגידי ענק עם מאות אלפי שקלים והן יכולות לשמש גם את העסק הקטן ביותר.

בקצרה- אנחנו רוצים שתעשו את מה שאתם רוצים ולא צריכים.

ואם קצת נאריך:
היי, אנחנו טאפאוטו.

ניסיון של שנים בארגונים גדולים בשילוב ידע בקוד גרמו לנו להבין שאנחנו מוקפים בעסקים איכותיים ובבעלי עסקים מוכשרים שעובדים קשה ולא חכם. עושים משימות שחוזרות על עצמן או מעסיקים עובדים שכל תפקידם הוא לבצע משימות פשוטות, רפטטיביות שמחשב יכול לעשות ולפנות זמן לתפקידם שם בני האדם- יצירת קשרים, מכירות, ביצוע תהליכים, ניהול וקבלת החלטות.

עם השנים הכרנו מערכות, תהליכים ומבנים ארגוניים ולמדנו יחד אתכם על התהליך עבודה שלכם. אנחנו מאמינים שמוזיקאי צריך להתעסק במוזיקה ולא במסמכים לרואה החשבון, רואה החשבון לא צריך להזכיר לו לשלוח את המסמכים, מנהל מחלקה יודע מה המצב במחלקה שלו בלי לעשות פגישה בכל יומיים או לשאול התקדמות ו.. (נו.. הבנתם את הרעיון)

לא משנה מי אתם ובמה אתם עוסקים- יש דרך להקל עליכם, לשפר את התהליך ולהוריד מזרימת העבודה אינספור משימות קבועות ואטומטיות שיכולות לקרות לבד.

Tapauto נוצרה בדיוק מהמטרה הזו.

הרי, אם אפשר להסביר את ההיגיון הזה למחשב- למה שהוא לא יעשה את זה בעצמו?

תעשו את מה שבאתם לעשות,
אנחנו ננקה לכם את כל הרעש מסביב.

אז איך אנחנו עושים את כל הטוב הזה?

בעזרת מערכות חכמות שבנו אנשים חכמים וחיבור בינהן – בחוכמה (בכל זאת, מגיע לנו קצת קרדיט)

אם בא לכם לקרוא קצת על המערכות האלה- עשינו אחלה של מאמרים >

ולסיום, כי אם אתם קוראים את האודות סימן שאתם לא עובדים איתנו ויש לכם מלא עבודה –

טיפ של תאפודים – התהליך שאתם רוצים לעבור דורש יותר ממומחה בתחום, הוא דורש עבודה עם אנשים שאתם סומכים להפקיד את העסק שלכם בידיים שלהם, לכו עם תחושת הבטן.

צוות טאפאוטו.

הטופס נשלח בהצלחה!
החלק הקשה מאחורינו, כל מה שנשאר זה לבחור תאריך ושעה 👇🏻‏